Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Ludzie w kłopotliwych miejscach 

O Inkach uwagi prawdziwe 

Chwała Andów 

Odkrywanie Ameryki 

Największe pomyłki w dziejach Ziemi 

Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania 

64 niewyjaśnione sekrety starożytności 

Sekrety umarlaków 

Więcej sekretów umarlaków 

Między nami Lechitami 

Atlantyda odnaleziona 

Król zginął czy zaginął. Warneńska zagadka  

Zaginiony świat gigantów 

5000 lat temu i inne pradawne aktualności  

e-book Ludzie w kłopotliwych miejscach 

Jonathan Gray

EPUB/MOBI fragment

Wszystkie odkrycia dotyczące znalezienia ludzkich szczątków w najbardziej „niewygodnych dla nauki” miejscach są trzymane w tajemnicy. Jednakże wszystkie te znaleziska są także dobrze udokumentowane, choć większości zwykłych ludzi nie jest łatwym do nich dotrzeć. Zebrany materiał badawczy w dużej mierze kwestionuje darwinowskie założenie. W wielu przypadkach demaskuje działania niektórych naukowców, usiłujących do dnia dzisiejszego zatrzeć ślady nie pasujące do powszechnie uznawanej hipotezy o początkach ludzkości. W ostatnich dziesięcioleciach zaczęto traktować naukę czysto instrumentalnie jako narzędzie ewolucyjnej propagandy.

Przedziwna śmierć
Nieproszona skamielina
Interwencja dzielnego naukowca
Ludzie w kłopotliwych miejscach
A co z ludźmi i dinozaurami?
Czy człowiek jest starszy, czy też węgiel młodszy?
Postrzelić się samemu w stopę!

e-book O Inkach uwagi prawdziwe

Inca Garcilasso de la Vega

EPUB/MOBI fragment

 Prawdziwą książka z duszą. Autor, pisarz i uczony, w największym ze swoich dzieł  podjął się trudu wytłu­maczenia Hiszpanom, i chyba także sobie samemu, czym była cywilizacja środkowoandyjska. zanim przyszli Hiszpanie. Takie samo zadanie stawiało sobie wielu uczonych, ale ten autor miał po temu zarówno kwalifikacje, jak i możliwości. Był potomkiem hiszpańskiego konkwistadora i inkaskiej księżniczki. Od krewnych matki i od niej samej uczył się inkaskiej tradycji ustnej, czyli dziejów Inków i ich religii, którą po latach już w Hiszpanii pojmował jako swego rodzaju wstęp do Ewangelii. Niewątpliwie jest to monografia historyczna, ale nie tylko.  Dzieło powstało w czasach, gdy już trwały (i trwają po dziś) polemiki o charakter państwa inkaskiego. 

Inka twierdzi, że panowanie Inków było błogosławieństwem dla poddanych, gdyż wprowadzało porządek, zwiększało produkcję żywności, likwidowało głód, nauczało nowej religii, wiary w jedne­go boga – Słońce, znosiło bałwochwalstwo i ofiary z ludzi.  Autor był człowiekiem głęboko wierzącym. Z jego wiary wyni­kają inne możliwości interpretacyjne dzieła jako opisu zesłania Inków przez Boga, aby przygotowali mieszkańców Peru na przyjęcie Ewangelii.  W jakim stopniu dane i obraz społeczeństwa inkaskiego stworzony przez Inkę zasługują na wiarę? Dzisiejszy stań badań zdaje się wskazywać, że znacznie bardziej niż sądzono. Do początku XX w. było jedynym systematycznym opisem cywili­zacji inkaskiej i jej dziejów, dostępnym Europejczykom i chętnie czytanym, bo klarownym.

e-book Chwała Andów

Arkady Radosław Fiedler

EPUB/MOBI 3,7 MB fragment

 Arkady Radosław Fiedler – geograf i nauczyciel, podróżnik i muzeolog, współtwórca i współwłaściciel Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera pod Poznaniem (www.fiedler.pl), poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, współautor wydawnictw National Geographic: „Między niebem a piekłem”, „Wyprawy na koniec świata” oraz „Świat na talerzu”, autor książek: „Barwny świat Arkadego Fiedlera”, „Wabiła nas Afryka Zachodnia”, „Najpiękniejszy ogród świata”, „Majowie. Reaktywacja” – zabiera Czytelnika na wyprawę do Peru śladami starych kultur andyjskich.

Uczestniczyć i podziwiać – tego uczył mnie Ojciec – pisze autor w „Chwale Andów”. Wierny tej nauce przemierza pustynne oraz górzyste peruwiańskie szlaki, aby osobiście obejrzeć, dotknąć, poczuć to, co zostało z prekolumbijskich czasów. Zwiedza znane miejsca – Cuzco i Nazca – ale również takie, gdzie turyści nie zaglądają – Eten, Pichinjoto, Ollantaytambo. I opowiada co widzi, co czuje, jakie obrazy przeszłości tworzy wyobraźnia natchniona andyjskimi widokami. To opowieść! O świątyniach i twierdzach budowanych przez inkaskich artystów kamieniarzy ze skał bez użycia odrobiny nawet spoiwa, o akwedukcie Mochików, o ziemniaku, którego czterdzieści(!) odmian, bez laboratoriów i pracowni badawczych, prekolumbijscy rolnicy wyhodowali w kraterach Moray. A także o tym, co się stało, że te wspaniałe andyjskie kultury upadły.

e-book Odkrywanie Ameryki

Jacek Machowski

EPUB/MOBI 4,8 MB fragment

 

 Wbrew rozpowszechnionej opinii odkrycie Ameryki nie było jednorazowym wyczynem, przypisywanym, w dodatku niesłusznie jednej osobie - Krzysztofowi Kolumbowi. Był to długi proces historyczny, zapoczątkowany dawno temu. W książce przedstawiono długą listę mitycznych i historycznych pretendentów do tytułu odkrywcy Ameryki. Zamyka ją Krzysztof Kolumb, po którym nikt więcej nie sięgnął po ten laur. Odkrywaniu Ameryki towarzyszyły zarówno bohaterskie przygody, jak też dramatyczne i tragiczne wydarzenia, opisane barwnie w niniejszej publikacji z zachowaniem naukowej rzetelności. Ostatnie odkrycie Ameryki przez Krzysztofa Kolumba stało się zwrotnym wydarzeniem w dziejach ludzkości. Burzliwe obchody 500-lecia tego wydarzenia w 1992 roku przyniosły głębokie przewartościowanie jego historycznego znaczenia. Motto książki: 

Coś ty, Kolumbie, zrobił Europie,
że ci trzy groby
we trzech miejscach kopie,
okuwszy pierwej?
Cyprian Kamil Norwid
 

 

e-book Największe pomyłki w dziejach Ziemi

Hans Joachim Zillmer

EPUB/MOBI 11,5 MB 

w wersji książkowej  330 stron

 

Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, epoki kamiennej nie było, teoria ewolucji jest błędna. Alternatywna teoria dziejów Ziemi - globalne katastrofy i pole energetyczne ukształtowały dzisiejszy obraz naszego świata  - Przyczyną zagłady dinozaurów były siły elektryczne oddziałujące pomiędzy planetami Układu Słonecznego! - Epoki kamiennej nie było - Przed potopem Ziemię otaczała podziemna warstwa wody - W Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna wielka nieodkryta planeta, o której już 6000 lat temu pisali Sumerowie.
Ta książka to herezja - o ile nasz obecny światopogląd, oparty na kosmicznej mechanice Newtona, teorii ewolucji Darwina i geologicznej teorii Charlesa Lyella jest słuszny. 
Dr HANS-JOACHIM ZILLMER, znany popularyzator nauki, inżynier, członek New York Academy of Science, autor bestsellera Pomyłka Darwina - przedstawia ziemskie katastrofy (np. potop) z czasów historycznych, i proponuje alternatywne teorie, które podważają podstawy "naukowego" obrazu świata. 

 

e-book "64 niewyjaśnione sekrety starożytnościJonathan Gray

1,7 MB EPUB MOBI fragment

Spis treści

1. Mapy bardziej dokładne niż nasze 2. Trójwymiarowa mapa wykonana przy pomocy nieznanej technologii 3. Wiedza o planetach poza Plutonem 4. Kalendarze bardziej dokładne od naszych 5. Brąz twardszy niż produkowany przez nas 6. Żelazo, które nie koroduje 7. Ogromne odlewy z czystego żelaza, (czego nie potrafimy robić dzisiaj)
8. Procesy produkcji stopów, których jeszcze nie znamy 9. Miedź hartowana w procesie, którego nie znamy 10. Srebro, które nie śniedzieje 11. Technika pozłacania przewyższająca znane nam dziś techniki 12. Architektura przewyższająca dzisiejsze możliwości techniczne 13. Zdolność podnoszenia niewyobrażalnych ciężarów 14. Znacznie większe budowle niż budowane przez nas dzisiaj 15. Umiejętność obróbki powierzchni oraz tolerancja dokładności montażu elementów poza naszymi zdolnościami wyobraźni (...) 17. Tempo budowania przewyższające wszystko, co znamy 18. Budowle, które są praktycznie niezniszczalne 19. Wibrujące wieże - nieznany sekret 20. Cement twardszy od najtwardszego cementu portlandzkiego
21. Proces rozmiękczania twardych skał 22. Nie okrągłe otwory, wiercenie 5 ramiennych (w kształcie gwiazdy) otworów w skałach 23. Technika wiercenia z oszałamiającą szybkością obrotów wiertła... i tak do 64 


e-book "Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania" Jonathan Gray

EPUB MOBI 1,7 MB  fragment 

Dopiero teraz wiele zagadek przeszłości zacznie nabierać dla was sensu. Wszystko, co wiąże się z biblijnym Potopem jest niezwykle frapujące. W 1999 roku ogłoszono, że Sahara ma około 4000 lat. Ta ocena opierała się na obliczeniu tempa, w jakim się rozrasta, przeprowadzono więc symulację odwrotną. Nasuwa się jedno pytanie. Jeśli ziemia ma miliardy lat, czy nie powinny istnieć na niej większe i starsze pustynie? Dlaczego największa pustynia na Ziemi ma tylko 4000 lat? Każdemu, kto jest zaintrygowany tymi kwestiami polecam przeczytać tego ebooka.

Spis treści:

1. Szoki I Wyznania 2. Rozczarowanie Libbyego 3. Oszustwa I Zatajenia 4. Datowanie Cech Naturalnych Ziemi Część Pierwsza 5.Datowanie Cech Naturalnych Ziemi - Część Druga 6. Datowanie Majów I Tolteków 7. Datowanie Chin 8. Datowanie Genealogii Rodów Królewskich Europy! 9. Wszystkie Rasy Wywodzą Się Od Noego 10. Sztucznie Wydłużona Historia 11. Datowanie Egiptu 12. Datowanie Sfinksa 13. Datowanie Wielkiej Piramidy 14. Datowanie Sumeru 15. Datowanie Tiahuanaco 16. Aborygeni I Jaskiniowcy Sprzed 20.000 Lat? 17. Datowanie Atlantydy 18.Agenda Globalistów 19. Datowanie Genezy 20. Niepodważalny Dokument! 21. Liczne Świadectwa Potwierdzają 22. Genealogia Szczepów Amazonii Załącznik 1 – Datowanie epoki lodowcowej Załącznik 2 – Badania kartograficzne starożytnych Załącznik 3 – Podróże do Ofiru Załącznik 4 – Jak długo formowały się warstwy osadowe skał? Załącznik 5 – Datowanie pierwszego człowieka

e-book Sekrety umarlaków

Jonathan Gray

EPUB/MOBI fragment

Jonathan Gray natrafił na coś co wprawiło go w osłupienie...odkrył bezmiar obiektów, które w ogóle nie powinny istnieć. W dodatku są one rozrzucone po całym świecie i świadczą o istnieniu zagubionej nauki i technologii. Zaczął zastanawiać się komu o tym powiedzieć... Czy wiedziałeś, że starożytni Egipcjanie posiadali wiertła, które obracały się 500 razy szybciej niż nowoczesne ? Czy wiedziałeś, że Chińczycy wykonali dokładne i obrazowe opisy zachodu słońca nad Wielkim Kanionem, złotych samorodków w Nevadzie oraz fok pływających w Zatoce San Francisco? Sekrety umarlaków to najbardziej fascynująca książka archeologiczna, która zabierze Cię w świat zadziwiających odkryć. Zaginiona wiedza i nauka wyłania się z dna oceanów, dżungli i piasków pustyni. Ta książka cię zaszokuje. Zobaczysz świat, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Odkryjesz tajemnice, o których nigdy wcześniej nie miałeś pojęcia. 

fragment: 
- Odkrycia, takie jak to, są przyczyną do stawiania niewygodnych pytań – skwitował, śmiejąc się. – Powiedz mi, Martin, mówiąc naukowo, czy rzeczy, które nie powinny istnieć, mogą w rzeczy samej istnieć? Czy istniała kiedyś na ziemi era, gdy cuda wytwarzane przez człowieka były czymś tak nagminnym jak teraz?

 

e-book Więcej sekretów umarlaków

Jonathan Gray

EPUB/MOBI fragment

Jonathan Gray, natknął się na coś, co nim bardzo wstrząsnęło!... całą masę rzeczy, które nie powinny istnieć. Niestety nie znajdowały się one w jednym miejscu, ale istniał do nich „globalny wzór”. Wzór ten ukazał zgubioną naukę i technikę. To interesujące tajemnice, które z jakiś powodów nie mogły dotąd wyjść na światło dzienne. Dlaczego ta, tak osławiona Instytucja, Smithsonian, nadal ukrywa wszelkie dowody na wysoki poziom rozwoju amerykańskich kultur? Dowody na starożytne podróże różnych cywilizacji do Ameryki Północnej, jak też dowody na istnienie ras gigantów, które zamieszkiwały Amerykę? fragment: 

W roku 323 przed Chrystusem, Aleksander Wielki planował przeprowadzenie inwazji na Indie. Posiadał ogromną flotę okrętów wojennych, które były zakotwiczone w delcie Indusu. Niektóre z nich miały nawet do 200 metrów długości. Wtedy to dostał „gorączki”, jak podaje wersja oficjalna i umarł! Co się stało z jego flotą? Z pewnością część załóg powróciła do domu. Jednak są dowody na to, że część załóg tych statków postanowiła pożeglować w kierunku na wschód, docierając daleko na Ocean Spokojny. Niektóre z nich mogły zostać na Sumatrze, która była starą kolonią fenicką. Potwierdzają to miejscowe kroniki, w których podaje się, że dynastie rodów królewskich bezpośrednio wywodzą się od Aleksandra Wielkiego.

e-book Między nami Lechitami 

Tomasz Schinesghe

EPUB, MOBI ( fragm pdf )

Nazwa "Polska” może wywodzić się od "pola" lub "polus" (północny), albo "na PoLuLen" czy "PoleLnu", zaś Lechistan od Lecha, Lędzian ... lub łachy... Ale czy tylko ?

Dla Litwinów Polska to LENKIJA, a Polak to LENKUS. Przyznajmy, że kojarzy się to nam z lnem. Niemcy i Szwedzi mówią POLEN, jak gdyby przyjeżdżali tu po ... len, albo ... lenno. Dla Wschodu pozostajemy albo "POLJAKI" albo po prostu LACHY, a gdzie LACHY tam i LASZKI. Dla Turków pozostajemy LECHISTANEM, a dla Irańczyków (Persów) LACHISTANEM. Z kolei dla Węgrów Polska to Lengyelország, zaś Polak to Pólus. Nie lekceważmy tej pamięci ukrytej w językach. Być może tylko ona nam pozostaje wobec braku innych źródeł. Jak mawiał Platon, warto zaufać przodkom, tym którzy byli przed nami. Widać, że język zachował wspomnienie o krainie, która nie nazywała się jeszcze POLSKĄ. Także w języku polskim przetrwały nazwy i imiona typu LECH, LESZEK czy LECHIA.                 

1. PraDawniej 2. Bursztynowy szlak skojarzeń 3. Gryfy i Gryfici 4. Venaia, Wendowie, Wenetowie 5. Lakisz. Tell Lachisz 6. Craccoa 7. Lechistan, Lachistan, Lachy i Lechoi 8. Jarlowie u władzy ? 9. Xoszocz 10.Czy Polacy to PoLachy ? 11. Dagome Iudex 12.Mesco dux baptizatur est 13.Denar Chrobrego 14.R1A7A7 15.Vip zone czyli szkodliwa woda sodowa 16.Parter, zerówka i składki zus 17.Mieszko z importu ? 18. Biało-czerwoni z Tlaxcali

e-book Atlantyda odnaleziona

Gavin Menzies

EPUB/MOBI

Czy można dojść prawdy po trzydziestu wiekach od zniknięcia tej fantastycznej wyspy z powierzchni ziemi? Gavin Menzies, niestrudzony odkrywca, z ogromną pasją zgłębiający sekrety historii, jak wielu przed nim uległ fascynacji tajemnicą i wyruszył na poszukiwania. Wykorzystuje archiwa, zabytki, badania naukowe, swoją wiedzę na temat budowy statków i starożytnej techniki nawigacji - wszystko po to, by rozwikłać zagadkę cywilizacji znanej tylko z opisu Platona, która w IX w. p.n.e. miała przypominać raj na ziemi, a potem nagle wskutek kataklizmu - na zawsze zniknąć pod wodą. Menzies krok po kroku odkrywa zdumiewającą prawdę, która wiąże się z niezwykle śmiałą tezą...

Silne państwo rządzone przez dziesięciu królów, ziemia rodząca równie wiele diamentów, co warzyw, najwspanialsza ze starożytnych cywilizacji, pochłonięta przez wody potopu – tak brzmi opis mitycznej Atlantydy.

w wydaniu książkowym ponad 350 stron 

 

e-book Król zginął czy zaginął ? Warneńska Zagadka 

Tomasz Schinesghe

e-book EPUB MOBI fragmenty  epub   mobi   pdf

fragmenty:

"Według Karola Olejnika, armia rycerzy z Europy utraciła ok. 5000 ludzi. Łącznie - zabitych, zaginionych i uwięzionych. Było to więc 25 % stanu armii. Nie wygląda więc to na pogrom. Około 75 % wojska uszło z życiem. 

"Losy żołnierza na wojnie określa się trzema słowami:zginął, ocalał, zaginąłW przypadku Władysława III Jagiellończyka historycy jako pewnik przyjęli jego śmierć pod Warną, zaś hipotezy o jego ocaleniu uznano za legendy. A wystarczy właśnie użyć słowa: zaginął. Tym bardziej, że historia z uciętą głową i brakiem reszty zwłok także bardziej przypomina legendę i marketing polityczny sułtana niż faktyczne wydarzenia. 

Co ciekawe, Rafał Jaworski w swym artykule w „Mówią wieki” z października 2014 r. pisze m. in. o tym, iż sam sułtan twierdził, że Jagiellończyk został pochwycony żywy i dopiero po bitwie stracony jako krzywoprzysięzca. Głowę w słoju z miodem pokazywano potem na dworze sułtana jako dowód jego potęgi. Tyle legenda turecka, tym razem jednak w wersji bez pola bitwy. Czy tak właśnie mogło być? Ile hipotez jeszcze usłyszymy? Czy jednak wersja z głową króla, którą wyniósł na karku przynajmniej z pola bitwy, nie prowadzi do jeszcze innych poszlak ?"                   

e-book Zaginiony świat gigantów

Jonathan Gray

 EPUB/MOBI  fragment

Autor przedstawili w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka. Praca jest zbiorem tajemniczych odkryć z różnych zakątków świata.  Zebrany materiał badawczy w dużej mierze kwestionuje darwinowskie założenie. W wielu przypadkach demaskuje działania niektórych naukowców.
Giganci - przewijają się przez naszą światową kulturę poprzez mity, legendy czy podania. Często ukazują się nam Tymi, z których powstał nasz świat. Biblia, starożytne teksty, historia wielu kultur, jak Azteków, Majów, Indian i wielu innych mówią o wojnach z tą tajemniczą rasą. Znajdywane olbrzymie szkielety dużych rozmiarów, artefakty, grobowce o niebotycznych rozmiarach dają więcej zagadek niż jednoznacznych odpowiedzi. Wspólne dla całej ludzkości legendy i podania mówią o tym, że pierwsi ludzie na ziemi byli potężni i mieli znaczną posturę. Z czasem jednak ulegli degeneracji, tak pod względem wielkości jak wigoru życia.  Dosłownie wszystkie kultury na ziemi posiadają wspólne podania o swoich przodkach gigantach.Spis treści:  Starożytne doniesienia o gigantach Biblijne odniesienia do gigantów Czy to fizycznie możliwe? Budowle i inne pozostałości Gigantyczne narzędzia Współczesne raporty o gigantach oraz pozostałości po nich! Ludzie z sześcioma palcami u rąk i nóg

 

e-book 5000 lat temu i inne pradawne aktualności 

Tomasz Schinesghe

EPUB MOBI ( fragm pdf

978-83-922851-4-4

Piri Reis, turecki admirał, już w 1513 r. posiadał atlas map, wśród których była taka z wybrzeżami Ameryki Południowej i... Antarktydy, odkrytej 300 lat później. Z admirałem zetknął się kiedyś także pilot... Kolumba, Juan de la Cosa. Kilka lat później, w 1520 r., Ferdynand Magellan ujawnił, co widział na mapach króla Portugalii, zaś w 1733 r. Philippe Bauche posiadał mapę Antarktydy bez lodu, jako kontynentu na dwóch wyspach. Takie mapy sprzed 500 lat to kopie map sprzed tysięcy lat. Tak właśnie, przed 500 laty, mówili o nich ich ówcześni posiadacze.

Jakie to ma znaczenie? Bardzo duże, gdyż ujawnia inny obraz dawnych czasów, a to wiedzie do jeszcze większych pytań. Na przykład takich: kto sporządził ich oryginały? Odpowiedź jest prosta: ktoś, kto był tam wcześniej. Nie tylko tam był, ale nawet wyrysował mapy wybrzeży. Ktoś, kto dysponował odpowiednią techniką i środkami. Ktoś, dla kogo oczywistym było to, że Ziemia jest okrągła, a podróże po całym globie to standard. Ktoś, czyli ludzie, którzy albo sami, albo poprzez swoich przodków, znali dawny świat, i na mapach opisali jego geografię.

Kim byli starożytni kartografowie, inżynierowie, żeglarze i astronomowie ? Czyż nie są wskazówką do dawnego świata? Świata niezwykle rozwiniętego, a który odszedł w zapomnienie wraz z wielkim wydarzeniem na planetarną skalę.

1. Pamięć 2. Nec plus ultra ? 3. Zagadka danych map 4. Płonący wzrok Henryka Żeglarza

5. Magellan się wygadał 6. 5 tysięcy lat temu 7. Titicaca i Tiahuanaco

8. Czy Ramzes i Tutanchamon palili faje ? 9. Dinozaury czyli straszne jaszczury

10. Celtowie 11. Venaia, Wendowie, Wenetowie 12. Pleio znaczy nawigować 

13. Spotkania z drugim dnem 14. Olbrzymie schrony ? 15. Broda Montezumy i

żołnierski hełm 16. Cisza na budowie świątyni Salomona 17. Krakowskie kopce 

18. Zatopiony „problem” 19. Pedra da Gavea 20. Bursztynowy szlak skojarzeń 

21. Bursztyn i tlen 22. Epokowe rozważania, czyli kamienna mowa

23. Czy Noe i Abram mogli się spotkać ? 24. Nowy Świat i stare kości

25. Płynąc za żółwiem caretta 26. Minos, Menes, Minajos, Mene, Min

27. Odyseusz, astro żeglarz 28. Drugie dno wielu legend i mitów 

29. Wirakocza znaczy... biali ludzie 30. Czytając 5 rozdział Księgi Rodzaju

31. Jaskiniowcy 32. ATL znaczy WODA 33. Datowanie, czyli co z tym czasem ?

34. Pod grubą warstwą mułu 35. Pradawne Aktualności 

36. Opowieść powracająca w każdych czasach 37. Krawędź historii

38. Odciski w Avalon 39. Dynamo Ziemi 40. Cywilizacja znikąd ? 41. Błękitna krew

42. Instytut antropologii ewolucyjnej 43. Och, Karol, widzę to inaczej 

44. 6 ton powietrza rocznie 45. Archimedes, tsunami i Zorba

1. Ludzie w kłopotliwych miejscach = 10 zł

2. O Inkach uwagi prawdziwe = 30 zł

3. Chwała Andów = 15 zł

4. Odkrywanie Ameryki = 15 zł

5. Największe pomyłki w dziejach Ziemi = 20 zł 

6. Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania = 15 zł

7. 64 niewyjaśnione sekrety starożytności = 15 zł

8. Sekrety umarlaków = 10 zł

9. Więcej sekretów umarlaków = 15 zł

10. Między nami Lechitami  =10 zł

11. Atlantyda odnaleziona = 20 zł

12. Król zginął czy zaginął. Warneńska zagadka  = 14,44 zł

13. Zaginiony świat gigantów = 15 zł

14. 5000 lat temu i inne pradawne aktualności  = 15 zł

 

Wszystkie 14 egz = 100 zł

7 wskazanych e-booków razem = 70 zł

3 wskazane e-booki razem = 30 zł

faktura/paragon

1513FM@gmail.com

po wpłacie otrzymasz link/mail z plikami EPUB/MOBI

Luka Products spółka z o.o. 

PL 44 1870 1045 2083 1055 9739 0001

swift NESBPLPW

Pola oznaczone * są wymagane.